Ons Team

Vanmarcke Computers - 2018

Directie

Johan VANMARCKE (Vanmarcke Consult)

Email: johan@vanm@rcke.be

Diane CLAREBOUT (Computercenter)

Email: diane@computercenter.be

Peter VANMARCKE (Vanmarcke Computers)

Email: peter.vanmarcke@computercenter.be

Bart VANMARCKE (Vanmarcke Software)

Email: bart@vanmarcke-software.be

Technische Dienst

Kris VANLERBERGHE (Computer en randapparatuur)

Email: kris.vanlerberghe@computercenter.be

Vincent DESCHRIJVER (Servers)

Email: vincent.deschrijver@computercenter.be

Martijn LEUNE (Smartphones en tablets)

Khaim LEROY (Computers)

Niels GERYL (Servers en netwerken)

Hans DERAEDT (Smartphones en tablets)

Sander JANSEN (Computers)

Nuria OSMANOVIC (Computers)

Administratie

Julie DE CUMAN (Verkoop)

Email: Julie.decuman@computercenter.be

Annelies VANOVERSCHELDE (Planning hardware)

Email: annelies.vanoverschelde@computercenter.be

Kelly DECAUDENEIRE (Aankoop)

Email: kelly@computercenter.be

Kimberly Titeca (Planning software)

Email: Kimberly@vanmarcke-software.be

Luc CLAREBOUT (Boekhouding)

Email: boekhouding@vanmarcke-computers.be

Software

Jurgen DEPOORTER (Omnisoft 3)

Email: jurgen@vanmarcke-software.be

Wouter MUYLLE(Omnisoft 3)

Email: wouter@vanmarcke-software.be

Joeri Vanlooy (Omnisoft On-line)

Email: joeri@vanmarcke-software.be

Kenny Liard (Omnisoft On-line)

Email: kenny@vanmarcke-software.be

Frank BOUSSEMAERE (Omnisoft 3)

Email: frank@vanmarcke-software.be

Verkoop & Winkel

Johan VANMARCKE (Vanmarcke Consult)

Email: johan@vanm@rcke.be

Kurt Sanders (Vanmarcke computers)

Email: kurt.sanders@computercenter.be

Pieterjan

Martijn Leune